›  Wyszukiwarka

Wyszukiwarka - 'nawozy potasowe'

Buraki cukroweNa dobrych stanowiskach o uregulowanych stosunkach powietrzno-wodnych dawka azotu mieści się w granicach 100-140 kg N na 1 ha. Przy uprawie buraka na oborniku ilość zastosowanego N nie powinna przekraczać 100 kg N/ha.

więcej »

 

Dlaczego potas ?Dlaczego potas ?

więcej »

 

Kluczowe kontrakty na dostawy soli potasowej do Chin i Indii podpisanePo wielu miesiącach trudnych negocjacji między największymi światowymi dostawcami a nabywcami soli potasowej w Indiach i Chinach udało się podpisać kontrakty.

więcej »

 

KukurydzaKukurydza w okresie wegetacji gromadzi dużą masę wegetatywną, przez co potrzeby roślin w stosunku do składników pokarmowych są wysokie. Największe zapotrzebowanie kukurydza wykazuje w stosunku do azotu i potasu.

więcej »

 

Potas potrzebny od zarazPotas potrzebny od zaraz

więcej »

 

Rola potasuPotas obok azotu i fosforu należy do jednych z niezastąpionych składników pokarmowych dla roślin, pobierany w największych ilościach. Potas odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu plonu i jakości produkcji roślinnej.

więcej »

 

Rośliny a potasPotas to jeden z najważniejszych składników pokarmowych roślin, który wpływa na plon i jakość uprawianych roślin. Potas spełnia wiele istotnych dla nich funkcji. Niedobór potasu sprawia, że rośliny przestają rosnąć a na liściach pojawiają się plamy.

więcej »

 

Rosliny sadowniczeChociaż wymagania pokarmowe drzew owocowych w stosunku do azotu, fosforu i potasu w większości są mniejsze niż u roślin polowych ustalenie prawidłowego systemu nawożenia jest kluczową rolą w kształtowaniu plonu owoców wysokiej jakości.

więcej »

strona  1  2  3   z  3  »  
 
 
 
« wstecz